מרכזייה וירטואלית למשפחות, 
מטיילים ובתים חכמים 
שרוצים פתרון טלפוני יעיל וחדשני 

רוב המשפחות בארץ נתונות לחסדי החברות הגדולות, שגובות עשרות שקלים בחודש על אופציות מוגבלות. משפחות שמעוניינות במערכת טלפונית מורכבת יותר מוצאות את עצמן משלמות אלפי שקלים על מרכזיה פיזית וטכנאי, והוצאות התקשורת החודשיות שלהן רק גדלות.

אצלנו במשפחה החלטנו שצריך שינוי. המרכזייה הווירטואלית שפותחה במשפחה שלנו פועלת ברחבי העולם עם מכשירים שכבר יש לכם (טלפון נייח, טלפון נייד, מחשב, טאבלט), ממוקמת בענן ופותחת הרבה יותר אופציות למשפחות שרוצות פתרון טלפוני חדשני וייחודי).
תקשורת פשוטה עם קרובי משפחה וחברים שחיים או מטיילים בחו"ל 

יש לכם חברים מהאינטרנט מרחבי העולם, או קרובי משפחה מהארץ שעשו רילוקיישן? מעכשיו, אפשר לצאת מהפייסבוק ולדבר בטלפון כמו פעם  במחיר של שיחה מקומית. 

נגיד שיש לכם משפחה בניו יורק ואתם גרים בפתח תקווה. אתם בוחרים מאתנו מספר ניו יורקי עבורם כדי שיוכלו להתקשר אליכם במחיר שיחה מקומית בניו יורק, ואתם יכולים להתקשר אליהם למספר הישראלי שתבחרו אצלנו בעלות שיחה מקומית של 8.20 אגורות לדקה. 

אבל גם את הוצאות השיחה האלה אפשר לחסוך. נגיד שיש לכם שני ילדים בטיול הגדול  אחת בדרום אמריקה ואחד במזרח הרחוק. במקום לקנות לכל אחד מספר מקומי, התקינו את האפליקציה שלנו על הסמארטפונים שלהם, ותוכלו לדבר איתם בחינם. אפשר אפילו לקיים שיחות ועידה. 

מעדיפים שבשעות היום השיחות מהילדים יגיעו לנייד, בשעות הערב לטאבלט ובשבתות לטלפון הביתי? הגדירו זאת במרכזייה בכמה לחיצות כפתור.

 פתיחת דלתות חשמליות (כולל שערי רכב) מרחוק ב
בית חכם
 

זה קורה לכולם. אתם בצד השני של הבית כשמישהו מצלצל בשער, באינטרקום או בדלת, ואתם רצים בשיא הכוח תוך צעקות "רק רגע!". אבל עם מרכזייה וירטואלית, אותו צלצול יכול להישמע בנחת גם בטלפון הביתי הנייח, בטלפון IP, בטלפון הסלולארי, במחשב או בטאבלט, כך שתוכלו לענות ולפתוח את הדלת או השער החשמליים גם מהצד השני של הבית. 

לאותו מספר אפשר גם לקבל שיחות ופקסים למייל באותה עלות ללא הגבלה, לחסוך בנייר ולשמור על איכות הסביבה.