שפותלהקים עסק חדש

  להקים עסק חדש (ולחסוך אלפי שקלים על הוצאות תקשורת בשנה)

ב- VPBX החלטנו לפשט תהליכים, כדי שתוכלו להתמקד במה שחשוב באמת - פיתוח העסק שלכם. השירות שלנו מאפשר הקמת מרכזייה וירטואלית תוך דקות ספורות, במחיר הוגן וללא צורך בידע טכני קודם.

באמצעות המרכזייה ניתן ליצור שלוחות, מחלקות או סניפים שירשימו לקוחות, ולהיראות מקצועיים עם מוזיקה בהמתנה, השמעת פרסומות, המתנה בתור ועוד. באמצעות כמה לחיצות כפתור, אתם מקבלים חופש ביצוע ושליטה מלאה על ניהול תזרים השיחות בעסק.

המרכזייה גדלה ומתפתחת עם העסק בלי התחייבויות ארוכות טווח. כמו כן, אפשר לבטל את השירות בלי בירוקרטיה או קנסות יציאה.

לנהל סניפים

  לנהל סניפים ועובדים (ללא עלויות שיחה פנים-ארגונית)

בעבודה עם מרכזיה וירטואלית לא צריך להתקין קווים פיזיים או להשיג טכנאי. ניתן לחבר בקלות את כל הסניפים, מחלקות ועובדים לרשת טלפונית אחת, ולחייג משלוחה אחת לאחרת בחינם. ניתן להגדיר את המחשבים, הטאבלטים, טלפוני ה-IP והסמארטפונים שכבר יש לעובדים כשלוחות בעסק (ואפשר להסיר אותם מהמרכזייה בלחיצת כפתור במידת הצורך).

בנוסף, ניתן לוודא בקלות שהמרכזייה הווירטואלית נותנת תחושה מקומית למתקשרים. אם שיחה נכנסת למרכזיה מאזור חיוג 03, היא תופנה אוטומטית לסניף שיושב באזור חיוג 03. אבל אם סניף אחד עמוס בשיחות, סניף אחר יכול בקלות ללחוץ על כפתור ולהניע חלק מהשיחות לשלוחה שלו.

 

להרחיב את הפעילות העסקית

להרחיב את הפעילות העסקית בעולם (עם מספרים וירטואליים)

עם כיסוי נרחב של כ-70 מדינות, המרכזייה הווירטואלית מאפשרת לבחור קווי טלפון מלמעלה מ-1,000 ערים מרכזיות ברחבי העולם (כולל מספרי 1-800).

מעתה, כל לקוח מתקשר למספר בעיר הקרובה אליו ובעלות שיחה מקומית, וחברות מתקשרות בין סניפים ביבשות שונות בחינם. כששולחים עובדים לפגישות עסקים בחו"ל, אפשר לחבר את מכשירי הסמארטפון שלהם למרכזייה הווירטואלית כשלוחה בעסק ולחייג משלוחה לשלוחה בחיוג מקוצר בפשטות ובנוחות וללא עלות שיחה.

המרכזייה מזהה את מקור השיחה (קידומת המדינה) ומפנה לשלוחה הרלבנטית. ניתן לכוון שיחות לשלוחה מסוימת בשעות היום ולשלוחה אחרת (למשל, ביבשת אחרת) בשעות הלילה, מה שמאפשר מתן תמיכה ללקוחות 24/7.