אודות VPBX

האמונות שלנו מניעות את VPBX קדימה ועוזרות לנו לגדול:
ברור לנו שרעב תמידי להשתפר זה מה שהופך את החברה שלנו למצליחה. בגלל זה אנחנו תמיד מחפשים דרכים חדשות להתגבר על אתגרים ולהיות יצירתיים. עתיד התקשורת כבר כאן, ואנחנו שואפים לבצע מהפכה באיכות השירות והתפעול בתעשייה, כדי שאתם תוכלו לקבל כמה שיותר ערכים כאשר אתם עובדים אתנו.
חשוב לנו להיות הוגנים עם כל אחד מאנשי הצוות שלנו ובכל דרך בה החברה שלנו פועלת. בגלל זה אנחנו שמים דגש על יחס מכבד לאנשי הצוות, הספקים והלקוחות שלנו, על ידי כיבוד ההבטחות שלנו ופעולה לפי תקנות התעשייה והחוקים.

הצוות שלנו

צוות החברה בעלי ניסיון של עשרות שנים בתחום הטלפוניה בענן ויידע נרחב בעולם הטכנולוגיה המודרנית. צוות החברה שלנו הם העתיד של VPBX.
צוות העובדים הבנילאומי, המקצועי ואמין נמצא ב: ישראל, קנדה, ליטא, אוקראינה ואירלנד. 

השירותים שלנו

הקמנו את VPBX כדי לספק שירותי תקשורת טלפונית בענן.
בימים אלו, אנחנו מציעים את הכיסוי הרחב ביותר של מספרים וירטואליים מקומיים, ארציים, ניידים ומספרי 1-800 ברחבי העולם, ואנחנו משתפים פעולה עם מעל לאלף חברות טלקום בעולם.
כאן ב-VPBX, אנחנו עושים מעל ומעבר לעמוד בציפיות הלקוחות והשותפים שלנו. ואף להתעלות על ציפיות אלו. אנחנו חושבים קדימה כדי להבין את הצרכים לפני שהם שואלים. זה מאפשר לנו להציע ערך מאסיבי שנובע מחיבור פתרונות תקשורת טלפונית מודרנית עם שירות לקוחות יוצא מן הכלל. 
העסקים שעובדים אתנו משתמשים בשירות שלנו כדי ליצור יתרון מכירה ייחודי, שעוזר להם לגייס לקוחות חדשים וכן לשפר את שירות, התיעלות, גמישות ונוחות.