מה זה קריפטו ואיך משתמשים בו

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אחד המושגים הבולטים בשנים האחרונות בעיתונות הכלכלית, המודפסת, האלקטרונית והדיגיטלית, הוא מטבעות דיגיטליים. מושג זה הפך להיות שגור בפיהם של רבים, בין אם מדובר על משקיעים שבוחרים להשקיע את כספם בהם ובין אם מדובר על פרשנים שמסקרים את התחום ומציגים אותו מהיבטים שונים. 

ובכל זאת, לא מעט אנשים תוהים מה זה מטבעות דיגיטליים ואיך הם יכולים להשפיע עליהם. בפרט, הם רוצים לדעת מה זה קריפטו. מטבע דיגיטלי ששמו עולה לכותרות לא פעם ורבים עוסקים בו, באופן מעשי ותיאורטי.

בשביל להבין מה זה קריפטו ואיך אפשר להשתמש בו, צריך ללכת צעד אחורה ולהבין תחילה מה זה מטבעות דיגיטליים וכיצד ניתן להשתמש בהם. מטבע דיגיטלי הוא מטבע שנבדל ממטבעות רגילים בשתי נקודות עיקריות :

נקודה ראשונה: אין לו נוכחות פיזית. להבדיל מדולר, יורו, שקל או כל מטבע אחר, הרי שמטבעות דיגיטליים נסחרים באינטרנט, ולא דרך חומר פיזי שאפשר להרגיש אותו.

נקודה שנייה: הוא לא נשלט על ידי גורמים ממסדיים, ממשלתיים. דולר, יורו שקל ומטבעות אחרים, ערכם נוצרו על ידי מדינות או גוש מדינות, יש בנק מרכזי שמנהל את המטבע ומשפיע על ערכו. במקרה של מטבע דיגיטלי, למשל קריפטו, השליטה נמצאת אצל הסוחרים והמשקיעים. גורמים חיצוניים לא משפיעים עליו. לכן מטבע דיגיטלי נחשב גם למטבע מבוזר.

אז מה זה קריפטו ואיך אנחנו יכולים ליהנות ממנו?

קריפטו הוא למעשה שם מקוצר למטבעות דיגיטליים המשתמשים בקריפטוגרפיה על מנת שיהיה ניתן לסחור בהם באינטרנט באופן מאובטח, וללא שליטה ותלות בבנקים מרכזיים או ממשלות. כלומר, ניתן לבצע מסחר בבורסות קריפטו או בזירות המיועדות לכך, ניתן לבצע עסקים ולשלם בעזרת מטבע דיגיטלי, ללא שום בעיה וחשש שמא התהליך יתבצע בצורה לא מאובטחת ולא בטוחה.

עם השנים, ככל שהתהליך הופך להיות מתקדם יותר, כך אפשר לראות יותר ויותר אנשים נעזרים במטבעות קריפטו, מחזיקים וחוסכים אותו, סוחרים בו, ולמעשה הוא הופך להיות לשחקן הרבה יותר משמעותי בכלכלה העולמית.

אחת ההוכחות לכך היא העובדה שחברת כרטיסי אשראי MAX מציעה ללקוחותיה, אפשרות לעבוד עם כרטיס בעזרתו הם יכולים לבצע עסקאות, וכל עסקה הם נהנים מהמרה לקריפטו. כך הם צוברים וחוסכים מטבעות. זה יאפשר להם להשקיע במטבע, לסחור ולהמיר אותו בעתיד למטבעות אחרים או להשתמש בו לצרכים שונים.

בסיכומו של עניין, חשוב לדעת מה זה קריפטו ואיך אפשר ליהנות ממנו, רצוי מאוד להכיר את הנושא, ולא פחות מכך, איך לסחור בו. גם אם היום מדובר בתחום שהוא נחלת מעטים באופן יחסי, הרי סביר להניח שבעתיד, הקרוב או הרחוק, הוא יהפוך להיות נחלת הכלל ויהיה למטבע פופולארי יותר שהשימוש בו יהיה הרבה יותר רחב. לכן משתלם להתחיל כבר היום לסחור בו.

 קריפטו

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

B-G-C
פתרונות לשיפור קליטה סלולארית

B-G-C הינה חברה מובילה בישראל המציעה למגוון לקוחותיה פתרונות לשיפור קליטה סלולארית. שיפור הקליטה במשרדים, בתים, ממ"דים, מלונות, חניונים ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

קריפטו

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

שיפור קליטה סלולרית בבית
מהי מרכזי וירטואלית

בעל אות סלולרי חזק הוא חיוני בעולם המחובר של היום. בין אם אתה מבצע שיחות עסקיות חשובות או מזרים את התוכניות האהובות עליך, אות חלש יכול להיות מתסכל. למרבה המזל, ישנם מספר טיפים וטריקים שתוכל לנסות כדי להגביר את עוצמת האות הסלולרי שלך ולשפר את הקליטה הכוללת שלך.

לקריאת המאמר »
שיפור קליטה סלולרית
למה העסק שלי צריך מספר וירטואלי

קליטה סלולרית במרתפים יכולה להוות אתגר משמעותי בשל היעדר חדירת אותות דרך קירות בטון עבים. זה מוביל לעתים קרובות לשיחות שנפלו, מהירויות אינטרנט איטיות ותסכול עבור אלה שמנסים להשתמש במכשירים הניידים שלהם. עם זאת, עם מגבר קליטה סלולרי מתאים, אפשר להתגבר על בעיות אלו ולשפר את הקישוריות במרתף שלכם.

לקריאת המאמר »
איך יש לי שליטה על השיחות

בעולם של היום, להיות מחובר הוא הכרחי. בין אם זה לעבודה, שמירה על קשר עם אנשים אהובים או פשוט גישה למידע, חיבור אינטרנט אמין הוא חיוני. עם זאת, עשויים להיות מקרים שבהם אתה מוצא את עצמך ללא קליטה בבית. במאמר זה, נסקור כמה צעדים מעשיים שתוכל לנקוט כדי להישאר פרודוקטיבי ובידור גם כשאתה מנותק.

לקריאת המאמר »
חייגו אלינו